УПИС

Error message

• Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor in include_once() (line 3473 of /home/medicinskasentae/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor in require_once() (line 113 of /home/medicinskasentae/public_html/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in require_once() (line 341 of /home/medicinskasentae/public_html/includes/module.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /home/medicinskasentae/public_html/includes/menu.inc).

Важне информације и документи:

Обавештење о закљученом уговору за јавне набавке добара-интерактивне табле са пројектором

Едуакациона страница РТС -а:

Учење на даљину, Паннон ТВ:

Документи:

У школској 2020/2021. години заинтерсовани ће имати могућности да упишу следеће смерове:

1. на српском језику ће се отворити:               смер медицинска сестра-техничар (30 ученика)
  2. на мађарском језику ће се отворити:          смер медицинска сестра-техничар (30 ученика) и гинеколошко-акушерска сестра  (30 ученика)

---------------
У школској 2019/2020 години заинтерсовани ће имати могућности да упишу следеће смерове:

2. на мађарском језику ће се отворити:          смер медицинска сестра-техничар (30 ученика) и фармацеутски техничар (30 ученика)