ÁTKÉPZÉS

Iskolánk 2004 óta fogad magántanulókat átképzés céljából.
Az átképzés lényege az, hogy bárki, aki elvégzett valamilyen négyéves középiskolát átképezheti magát az iskolában eddig engedélyezett szak valamelyikére.
Fontos megemlíteni a következőket:
· A magántanulónak csak a hiányzó szaktantárgyakból kell vizsgáznia.
· A magántanulónak nem kell órákat látogatnia, viszont kötelező elvégeznie a tanterv által előlátott gyakorlatokat. Az iskola megszervezi a konzultációkat a szaktanárokkal.
· Az iskolázás nincs nincs időhöz kötve, mindenki saját lehetőségei szerint készül a vizsgákra.
· Az átképzés nem ingyenes, az íratkozásért, a vizsgákért, az elvégzett gyakorlatokért fizetni kell az Oktatási Miniszter által meghatározott árjegyzék szerint.
· Vizsgázni minden páros hónapban lehet.
· Az utolsó vizsga letétele után a magántanuló újból érettségizik. Érettségizni a júniusi és a decemberi vizsgaidőszakban lehet.

A 2018/2019-es tanévre a következő szakokra várunk jelentkezőket:
· egészségégyi nővér-technikus                             20 hallgató
· gyógyszerésztechnikus                                        20 hallgató

A jelentkezéshez a következő dokumentumokat kell leadni:
· kérvény,
· személyazonossági igazolvány fénymásolata,
· a középiskolai diploma fénymásolata,
· a 4 középiskolai bizonyítvány fénymásolata.

Az íratkozáshoz a következő dokumentumok szükségesek:
· Eredeti anyakönyvi kivonat,
· Az eredeti középiskolai diploma ,
· A 4 középiskolai bizonyítvány eredeti példánya.
Jelentkezni lehet egész iskolaévben..